Vstavané skrine – ideálne voľba do veľkého domu aj malého bytu

Vstavané skrine na mieru sú jedinečné tým, že sa dokážu prispôsobiť každému priestoru. Či už sa bavíme o rodinnej vile alebo malom jednoizbovom byte. Práve pre svoju praktickosť a šikovné riešenia sa tešia veľkej obľube. Variabilnosť vstavaných skríň ponúka široké možnosti riešenia a v podstate ich môžete osadiť do akejkoľvek časti domu. Vstavané skrine na mieru sa preto volajú na mieru, lebo naozaj ich stolári a spoločnosti dokážu vyrobiť tak, aby sadli do akéhokoľvek priestoru.

Vnútorná dispozícia podľa potrieb užívateľa

Vstavané skrine na mieru s poličkami
Vstavané skrine podľa požiadaviek

Okrem toho, že vstavané skrine na mieru sa prispôsobia akémukoľvek priestoru, veľkú výhodu ponúkajú aj v tom, že si sám majiteľ môže nakombinovať a usporiadať vnútorné uloženie poličiek. Niekto preferuje viac miesta na vešanie, dá sa pokojne zaobstarať aj viacradové vešanie, niekomu zasa vo vstavaných skriniach na mieru vyhovuje viacero poličiek, ktoré sú uložené hustejšie. Mnoho ľudí si do vstavaných skríň na mieru dáva inštalovať aj šuplíky, ktoré sú veľmi praktické napríklad na ponožky alebo rôzne dokumenty. Využitie priestoru je už na samotnom užívateľovi. V každom prípade pri navrhovaní vstavaných skríň na mieru môže požiadať v podstate o hocijaké rozloženie. Podstatné však je, aby sa s daným výrobcom vstavaných skríň na mieru dohodol o ten si mohol priestor dokonale namerať. Totižto správne nameranie je začiatkom celého úspechu. Navyše okrem toho, že si môžete vybrať vnútornú dispozíciu, môžete si zvoliť aj to, na koľko častí chcete mať skriňu rozdelenú, či bude dve, tri , štyri alebo päť posuvných krídel. Aj šírka týchto krídel je vašou voľbou. Závisí to od vášho vkusu. Vo všeobecnosti však platí, čím širšie tým viac priestoru vo vnútri. Ale je to vec pohľadu a potreby. Na vonkajšiu časť krídel si pokojne môžete dať zrkadlo alebo môžete si dať vyrobiť aj viacfarebnú skriňu, zloženú z viacerých materiálov.

Šikmé plochy sú pre vstavané skrine ako stvorené

Ak aj vy máte v podkroví samé šikmé plochy a premýšľate ako využiť tento priestor? Určite si tam dajte vyrobiť vstavané skrine na mieru. Veľmi efektívne využijete priestor a zároveň budete maž aj ďalšie úložné miesto.

Ak hľadáte vstavané skrine na mieru kliknite na stránku https://www.vstavaneskrine.com/.