Oprava kotlov – služba, ktorá si poradí s poruchou na akomkoľvek vykurovacom zariadení

V súčasnej dobe je vykurovanie v domácnosti nevyhnutnosť. Nie len preto aby sme mali zaručený určitý životný štandard ale aj preto aby sme predĺžili životnosť nehnuteľnosti. Bez aspoň občasného prekúrenia by sa postupne v zime poškodilo vodovodné potrubie, zamrzla by voda vo WC a podobne a tak by sa celá nehnuteľnosť znehodnotila. Pri zabezpečení vykurovania máme výber z celej škály vykurovacích jednotiek. Môžeme siahnuť po vykurovaní plynom, elektrikou, peletkami, drevom, uhlím alebo rôznymi kombináciami týchto palív. Nech už sa rozhodneme akokoľvek, vždy budeme potrebovať riadiacu jednotku samotného kúrenia a to je kotol. Teraz sú na trhu aj kombinácie vykurovacích kotlov a bojlerov na ohrev teplej úžitkovej vody. Avšak v prípade, že jedného dňa zabudneme na servis alebo máme kotol už dlhšie, môže sa ktorýkoľvek kotol pokaziť. Výmena za úplne nový je často krát ekonomicky náročná, preto hneď nehľadajte nový. Možno sa pokazila alebo zaniesla jednoduchá súčiastka a pomôže vám  oprava kotlov. Oprava kotlov je služba, ktorá si poradí s akýmkoľvek druhom zariadenia. Či už máte kotol na plyn, peletky, drevo, uhlie ale ich kombináciu.

Oprava vo vlastnej réžii?

Oprava kotlov krok po kroku
Priebeh opravy kotlov

Do opravy kotla sa rozhodne nepúšťajte svojpomocne. V tomto prípade naozaj viac pokazíte ako získate. Len skúsený a školený opravár môže do takéhoto zariadenia zasahovať. Ak by sa vám aj podarilo spojazdniť ho, môže sa stať, že urobíte banálnu chybu a počas vašej neprítomnosti v tom najhoršom prípade vyhoríte. Preto treba zásah do takéhoto zariadenia nechať vždy na profesionála.

Hľadáte správneho opravára?

Opravy kotlov riešia profesionálni odborníci, ktorí sú školení na jednotlivé druhy opráv aj na servis. V prípade, že vaše vykurovacie zariadenie nie je funkčné, kliknite na nasledujúci link  https://www.teplydomov.sk/ , v ktorom je uvedené telefónne číslo v prípade akútneho stavu opravy. Je pochopiteľné, že počas vykurovacieho obdobia akúkoľvek poruchu treba riešiť okamžite. Po telefonickom skontaktovaní s vami operátor dohodne čo najrýchlejší termín obhliadky a následnej opravy prípadne výmeny. V každom prípade, netreba zabúdať na servis kotlov na vykurovanie. Práve tým predĺžite životnosť toho vášho a vyhnete sa stresom pri oprave.